• ARKAM to firma, której korzenie sięgają 1997 roku. Podstawowym jej profilem działalności jest projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych, tworzenie systemów telewizji przemysłowej i użytkowej, sieci teletechnicznych, a także elektronicznych systemów zabezpieczeń. W ostatnich latach firma poszerzyła wachlarz oferowanych usług o montaż systemów fotowoltaicznych, badania termograficzne oraz prace remontowo-budowlane.
  • Działalność firmy ARKAM ukierunkowana jest na zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi klientów prywatnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorców. Nasza oferta jest indywidualnie dopasowywana do każdego klienta, czego efektem jest idealnie skrojony garnitur finansowych i technicznych możliwości.
  • Nasza opieka nad klientem obejmuje doradztwo, konsulting, projektowanie, wykonawstwo  i obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną.
  • Dzięki profesjonalizmowi i solidności mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych inwestycji zarówno w budynkach jednorodzinnych, w obiektach przemysłowych, jak i użyteczności publicznej. Jakość usług realizowanych przez firmę ARKAM cieszy się szerokim uznaniem, o czym świadczą uzyskane rekomendacje i stabilna pozycja na lokalnym rynku.
  • Realizując prace remontowe i instalacyjne na najwyższym poziomie gwarantujemy solidną jakość rozwiązań technicznych. Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska i okolic. Posiadamy wysoko wykwalifikowany personel, używamy nowoczesnego sprzętu oraz posiadamy wszelkie certyfikaty i pozwolenia niezbędne do wykonania nawet najbardziej specjalistycznych prac z zakresu instalacji elektrycznych silno i nisko prądowych, jak i prac remontowo-budowlanych.